Zdrowie/Medycyna

Invisalign to nowoczesny sposób redukowania wad zgryzu.

Aparaty ortodontyczne zakłada się w zamiarze uzyskania poprawnego zgryzu. Zadbane uzębienie to nie tylko ładny uśmiech, to wizytówka każdego człowieka. Aparaty pozwalają wyprostować zęby, leczą wady zgryzu oraz nierzadko leczą kompleksy, z którymi się borykamy.

Ortodoncja Chorzów są stosowane w ortodoncji by korygować wady zgryzu. Te aparaty znajdują się na zębach przez całe leczenie. Zamki zrobione są z metalu, zaś pacjenci, dla których estetyka jest istotną rzeczą mogą poprosić o założenie droższych zamków kosmetycznych. Wykonane są one z porcelany albo z kryształu. Te zamki są mniej widoczne i bardziej zbliżone do odcienia zębów. Proces leczenia przy wykorzystaniu aparatów stałych jest stosunkowo długi i kosztowny, ale przynosi piękny efekt wymarzonego uśmiechu.

Ortodoncja wychodzi na przeciwko potrzebom klientów i dlatego oferuje Invisalign. To nowoczesne, rozwiązanie, które to pozwala redukować różne wady zgryzu i nie rzuca się w oczy. Invisalign to nowoczesny sposób korygowania wad zgryzu, w którego skład wchodzą alignery, czyli przeźroczyste aparaty nakładkowe, które zaprojektowane są ze specjalnego, materiału, który jest termokurczliwy. Dzięki swoim właściwościom, nakładki są niewidoczne. Nikt obcy nie zorientuje się, że dana osoba ma je na zębach. W przeciwieństwie do aparatów stałych, aparaty Invisalign zapewniają wiele wygód oraz możliwości. Ogromne znaczenie ma także to, iż ułatwiają pielęgnowanie higieny jamy ustnej, skuteczniej zapobiegając powstawaniu próchnicy a także paradontozy. Aparaty nakładkowe Invisalign to rodzaj leczenia, jaki można zastosować zarówno w wypadku skomplikowanych i dużych wad zgryzu, jak i tych drobnych, delikatnych zmian.

Author

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *